KONST / Litografier / Färglitografi 14228101
nr 1422 8101
Martin Ã…lund
(f. 1967), Sverige
Signerad, numrerad 24/36, Årstabron. Färglitografi. Bladets mått: 39x58, oramat löst blad
Martin Ålund, svensk målare född i Umeå 1967.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:45:48
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm